‌SF2582/136 Bril
Alleen het begrip ‘zichthulp’ is voor de SF2582 als het ware een belediging. Hier koopt u een accessoire die uw look naar een hoger niveau tilt en laat u zien dat u verstand van mode heeft. De SF2582 is in 2017 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent. De SF2582 is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van
Sferoflex collectie van 2016 en 2017 verkrijgbaar.
Het brilmontuur is speciaal voor
powervrouwen ontworpen. Een aantrekkelijk design en de uitgesprokenheid onderstrepen de klassieke chicheid.
Met behulp van onze ‚Digitale opticien’ kunt u de juiste glazen in uw sterkte zorgvuldig (laten) uitkiezen. Standaard inclusief is superontspiegeling, een beschermende coating, antistatisch en lotuseffect (anti-vuilbehandeling) van geharde kunststofglazen.
Ook als deze
Sferoflex op dit moment niet op voorraad is, loont het zich nu toch toe te slaan. Want de prijs is onverslaanbaar. Bij ons in de onlineshop vindt u altijd de laagste prijs. Zo gunstig vindt u de SF2582 niet eens in de uitverkoop.