HOTLINE +31 20 7110979
GRATIS VER- EN RETOURZENDING 30 DAGEN RETOURRECHT
  • nl  Nederlands
    • de Deutsch
    • en English
    • da Dansk
    • sv Svenska
    • fr Français
    • hu Magyar
    • pl polski
    • ro Română
    • as Österreich
    • cz Schweiz
Edel Optics Blog
edel-optics.nl
Edel Optics BlogEdel Optics BlogEdel Optics Blog
Naar de shop
  • Sonnenbrillen
  • Brillen
  • Kontaktlinsen
  • Sportbrillen
  • Pressezentrum
  • Pressekontakt
  • Pressemitteilungen
  • Presskit
  • Sunglasses
  • Prescription Glasses
  • Contact lenses
  • Sports glasses
  • press center
  • press contact
  • press releases
  • presskit
  • Zonnebrillen
  • Correctiebrillen
  • Contactlenzen
  • Sportbrillen
  • perscentrum
  • perscontacten
  • persberichten
  • presskit
  • Solbriller
  • Korrektionsbriller
  • Kontaktlinser
  • Sportsbriller
  • pressecentrum
  • presse kontakt
  • pressemeddelelse
  • pressekit
  • Solglasögon
  • Glasögon
  • Kontaktlinser
  • Sportglasögon
  • Press-Center
  • Presskontakt
  • Pressmeddelanden
  • Presskit
  • Okulary słoneczne
  • Okulary korekcyjne
  • Soczewki kontaktowe
  • Okulary sportowe
  • Centrum prasowe
  • Kontakt dla mediów
  • Informacje prasowe
  • Presskit
  • Ochelari de soare
  • Ochelari de vedere
  • Lentile de contact
  • Ochelari sport
  • Centrul de presă
  • Contact presă
  • Comunicate de presă
  • Kit de presă
  • Napszemüvegek
  • Szemüvegek
  • Kontaktlencsék
  • Sportszemüvegek
  • Sajtóközpont
  • Sajtó kapcsolat
  • Sajtó közlemények
  • Sajtó-készlet
  • Lunettes de soleil
  • Lunettes de vue
  • Lentilles de contact
  • Lunettes de sport
  • Le centre de presse
  • contact de presse
  • Communiqués de presse
  • Dossier des presses
  • Jobs
  • Jobs und Bewerbung
  • Wen wir suchen
  • Wer wir sind
  • nlNederlands
    • deDeutsch
    • enEnglish
    • daDansk
    • svSvenska
    • frFrançais
    • huMagyar
    • plpolski
    • roRomână
    • asÖsterreich
    • czSchweiz

Polaroid – van 60 seconden naar een zonnebril

    Home b Polaroid – van 60 seconden naar een zonnebril
    NextPrevious

    Polaroid – van 60 seconden naar een zonnebril

    By Dominik | b | 0 comment | 18 April, 2018 | 0

    Edwin Land is het gelukt om de wereld twee keer te revolutioneren. Als je aan de naam Polaroid denkt, dan hebben we allemaal eerst een foto met een wit kader in het hoofd, die zicht door schudden en blazen ontwikkelt.

    Maar dat is slechts één uitvinding van Edwin Land, die de wereld heeft gerevolutioneerd. Ook de wereldwijde eerste 3D-bioscoopbril en andere revolutionaire ontwikkelingen op het gebied van blenden, licht en filters, komen uit de hand van deze familieman.

    Blikt men terug op de geschiedenis van de getalenteerde fysicus, dan zijn er enkele parallellen met andere grote visionairs zoals Bill Gates of Mark Zuckerberg te herkennen. Ze studeerden alle aan de Harvard University af en werkten verder aan hun projecten. Land nam echter niet de weg naar Silicon Valley, maar testte zijn theorieën op grond van geldgebrek ongemerkt in het laboratorium van Columbia University.

    Dat men niet altijd op financiële middelen is aangewezen, bewees Edwin Land meerdere keren met zijn innovatieve ontwikkelingen. Zijn prijswaardige en revolutionaire filters tot polarisatie van het licht in de vorm van foliën, werd niet alleen in de productie van fotoapparaten gebruikt. Ook de productie van autoschijnwerpers en zonnebrillen werden door zijn uitvinding op een hoger niveau gebracht. In 1937 richtte hij de Polaroid Company op. Door de presentatie van zijn 3D-bril in 1939 op de wereldtentoonstelling was zijn doorbraak definitief. Niet alleen op het gebied van fotocameraproductie droegen zijn uitvindingen uit het Polaroid huis bij aan de ontwikkelingen. Ook bij de productie van zonnebrillen hadden zijn technieken en nieuwe methoden een grote invloed. Met de introductie van de „Cool Ray“ was Polaroid ook bij de brillenproducenten aangekomen. Want door zijn nieuwe productiemethoden was optimale bescherming tegen verblinding en lichtreflecties gegarandeerd.

    Daarbij liet de gepassioneerde uitvinder het echter niet. Dit had tot gevolg dat steeds meer baanbrekende technologieën op zijn naam kwamen te staan. Een voorbeeld zijn de Polamatic modellen of de invoering van de druktechnologie, die het mogelijk maakt om gepolariseerde glazen in optische zin te verbeteren.

    Sinds zijn eerste successen produceert Polaroid nu sinds 75 jaar zonnebrillen en legt daarbij bijzonder veel waarde op de best mogelijke UV-bescherming. Niet alleen de technologie daarachter is steeds verbeterd. Ook het design van de functionele Polaroid zonnebrillen is steeds geliefder en wordt op de hele wereld verkocht. De ervaring en innovatieve technologie die achter het bedrijf steekt, komt tot vandaag de dag tot uiting in het Polaroid Eyewear model. De kwaliteit en het hoge draagcomfort zijn niet de enige factoren, die de Polaroid brillen bezitten.

     

    Sterren en sterretjes achter de Polaroid brillen

    Naast de sterren die de Polaroid brillen uit overtuiging graag op de neus dragen, zijn er ook sterren, die voor het bedrijf werken. Superstar Lady Gaga werd in 2010 als Creative Director van Polaroid ingezet en draagt de Polaroid zonnebrillen ook in haar vrije tijd graag op haar beroemde neus. Het merk zet echter niet alleen in haar creatieve sector in op de hulp van prominenten. Boris Becker, The Tripletz, Blogger-icoon Tosha Eason en ook model Modell Cara Delevinge zijn consequent fans van de Polaroid brillencollectie.

    Werpt men een blik op de brillen van de Amerikaanse firma, dan begrijpt men de hype daarachter goed. De moderniteit, waarmee de retro-vormen nieuw geïnterpreteerd worden, is zowel in de Polaroid brillen voor dames als voor heren, maar ook bij de Polaroid Junior zonnebrillen te vinden.

     

     

    No tags.
    Dominik

    Dominik

    More posts by Dominik

    Related Post

    • Elie Saab – Haute Couture uit het Oosten

      By Dominik | Comments are Closed

      Als je niet tot de fashionista-scene behoort en de naam Elie Saab hoort, stel je jezelf misschien een vrouw voor. En geografisch gezien wijs je waarschijnlijk richting Scandinavië. Maar de naam is misleidend. Elie SaabRead more

    • Brillentrends 2021: De looks van de fashionweek

      By Ellen | Comments are Closed

      Welke brillentrends kunnen we in 2021 verwachten? Voor het antwoord op die vraag heb je geen kristallen bol nodig! Wij hebben voor jou de catwalks van de fashionweeks in Milaan, Parijs, Londen en New YorkRead more

    • Licht op groen: Brillen voor St. Patrick’s Day

      By Ellen | Comments are Closed

      Op St. Patrick’s Day op 17 maart kleurt voor de Ieren (en fans van dit eiland) de hele wereld groen: groene kleding, groen bier, groen voedsel, sommige rivieren worden zelfs groen gekleurd. Ontdek hier watRead more

    • Oakley – Redder in nood

      By Dominik | Comments are Closed

      Dat had heel anders kunnen aflopen! In augustus vorig jaar ging amateur-bergbeklimmer Niko Bepler naar Zwitserland de lokroep van de bergen achterna en dat om de Matterhorn te beklimmen – een van de hoogste bergenRead more

    • Typewissel – VOOY not?

      By Dominik | Comments are Closed

      We moeten eerlijk zijn: op dit moment is er helaas niet echt veel gaande. Alles is gesloten, we worden geacht onze contacten te beperken, de lockdown houdt ons gevangen binnen onze eigen vier muren. WanneerRead more

    • Zonnebrillen op sterkte – waar je op moet letten

      By Ellen | Comments are Closed

      Als je een gunstige zonnebril op sterkte will kopen, heb je geluk: er zijn onttelbaar veel verschillende modelllen en je hebt ook op zonnige dagen een scherpe kijk op alles. Helaas brengt het verglazen vanRead more

    • Automobilisten-bril – scherpe blik aan het stuur

      By Ellen | Comments are Closed

      Nergens is goed zicht zo belangrijk als achter het stuur. Iedereen die al eens verblind werd door een laagstaande zon of op een regenachtige winternacht onderweg was, weet dat het besturen van een auto ookRead more

    • Shield-brillen: rondom-zorgloos-paket!

      By Ellen | Comments are Closed

      De Corona pandemie laat ook in onze styles haar sporen na: slobberig in homeoffice, maskers met verschillende opdruk, pandemic-chique op de neus. Pardon? Ja, je leest het goed: oversized zonnebrillen met shield-functie zijn momenteel nietRead more

    Leave a Comment

    Cancel reply

    You must be logged in to post a comment.

    NextPrevious

    Search

    Recent Posts

    • Elie Saab – Haute Couture uit het Oosten
    • Brillentrends 2021: De looks van de fashionweek
    • Licht op groen: Brillen voor St. Patrick’s Day
    • Oakley – Redder in nood
    • Typewissel – VOOY not?
    Edel Optics Blog
     
     
    edel-optics.be
     
    Edel-Optics
    Algemene Verkoopvoorwaarden
    Privacybeleid
    Impressum
    service
    Veilig winkelen
    Verzendkosten
    Topmodel
    Zonnebrillen
    Ray-Ban Zonnebrillen
    Gucci Zonnebrillen
    Oakley Zonnebrillen
    Tom Ford Zonnebrillen
    VOOY Deluxe Zonnebrillen
     
    Correctiebrillen
    Strellson Correctiebrillen
    VOOY Deluxe Correctiebrillen
    Tom Ford Correctiebrillen
    Ray-Ban Correctiebrillen
    Gucci Correctiebrillen
    TOP 10 Zonnebrillen
    Ray-Ban Zonnebrillen
    Gucci Zonnebrillen
    Oakley Zonnebrillen
    Tom Ford Zonnebrillen
    VOOY Deluxe Zonnebrillen
    Prada Zonnebrillen
    Versace Zonnebrillen
    Persol Zonnebrillen
    Saint Laurent Zonnebrillen
    Fendi Zonnebrillen
    TOP 10 Correctiebrillen
    Strellson Correctiebrillen
    VOOY Deluxe Correctiebrillen
    Tom Ford Correctiebrillen
    Ray-Ban Correctiebrillen
    Gucci Correctiebrillen
    Porsche Design Correctiebrillen
    JB by Jerome Boateng Correctiebrillen
    Oakley Correctiebrillen
    Esprit Correctiebrillen
    Tommy Hilfiger Correctiebrillen
    Bezoek ons:

    Exclusieve kortingen. Nieuws omtrent Brillenmode en persoonlijk advies van ons social media team.
    Veilig winkelen
    cic3DSecure2
    Creditkaart
    paypal
    Paypal
    sofort
    Directe overschrijving
    wire
    Vooruitbetaling
    cod
    Cash on Delivery
     
    EC-betaling (pinnen)
     
    JB BY JÈRÔME BOATENG
    SYLVIE MEIS
    VIDEO TUTORIALS
     
    Bezoek ons:

    Exclusieve kortingen. Nieuws omtrent Brillenmode en persoonlijk advies van ons social media team.
    desktop