Guess by Marciano GM50062 (052) Banner
Guess by Marciano GM50062 (052)
GM50062052
Guess by Marciano   GM50062 052 Dunkel Havanna
New Icon
Gereed voor verzending in 2-3 weken
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
Glasbreedte
52 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
15 mm
Veerlengte
Veerlengte
140 mm