Guess GU50361 (052) Banner
Guess GU50361 (052)
GU50361052
Guess   GU50361 052 Dunkel Havanna
New Icon
Gereed voor verzending in 1-2 weken
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
Glasbreedte
50 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
18 mm
Veerlengte
Veerlengte
140 mm
GU 50361 Modelinformatie
Maten & DetailsS/M
Glasbreedte50/52
Breedte van de neusbrug18/18
Lengte van de pootjes140/140
GeslachtDames
Kleur montuurDunkel Havanna
‌GU50361/052 Bril
Met dit designerstuk bent u briltechnisch gezien elke dag perfect aangekleed. De GU50361 is in 2026 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent. GU50361 is verkrijgbaar in 50 mm, 52 mm. Met het retourlabel dat we u beschikbaar kunnen stellen, kunt u uw bril altijd kosteloos terugsturen als deze niet past of bevalt.
‌GU50361/052 Bril