Persol PO3283V (95) Banner
Persol PO3283V (95)
PO3283V95
Persol   PO3283V 95 Black
Gereed voor verzending in 1-2 weken
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
Glasbreedte
52 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
19 mm
Veerlengte
Veerlengte
145 mm
PO 3283V Modelinformatie
Maten & DetailsM
Glasbreedte52
Breedte van de neusbrug19
Lengte van de pootjes145
GeslachtHeren
Type montuurVolle rand
Kleur montuurBlack
‌PO3283V/95 Bril
Alleen het begrip ‘zichthulp’ is voor de PO3283V als het ware een belediging. Hier koopt u een accessoire die uw look naar een hoger niveau tilt en laat u zien dat u verstand van mode heeft. De PO3283V is in 2022 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent. Bij de PO3283V kunt u kiezen uit de grootten 50 mm, 52 mm. In geval van twijfel kunt u de bril, als deze niet blijkt te passen, gratis terugsturen. Een andere kleur zou eigenlijk beter bij uw favoriete outfit staan? Check ook de andere stijlen van der PO3283V in ons assortiment van 2021 en 2022 Persol.
‌PO3283V/95 Bril