Persol PO3358V (1216) Banner
Persol PO3358V (1216)
PO3358V1216
Persol   PO3358V 1216 Milky Plum
Gereed voor verzending in 1-2 weken
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
Glasbreedte
56 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
20 mm
Veerlengte
Veerlengte
145 mm
PO 3358V Modelinformatie
Maten & DetailsL/XL
Glasbreedte54/56
Breedte van de neusbrug20/20
Lengte van de pootjes145/145
GeslachtDames en Heren
Type montuurVolle rand
Kleur montuurMilky Plum
‌PO3358V/1216 Bril
Alleen het begrip ‘zichthulp’ is voor de PO3358V als het ware een belediging. Hier koopt u een accessoire die uw look naar een hoger niveau tilt en laat u zien dat u verstand van mode heeft. Met de nieuwe Persol laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2024. PO3358V is verkrijgbaar in 54 mm, 56 mm. Met het retourlabel dat we u beschikbaar kunnen stellen, kunt u uw bril altijd kosteloos terugsturen als deze niet past of bevalt. De PO3358V is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van Persol collectie van 2023 en 2024 verkrijgbaar.
‌PO3358V/1216 Bril