Persol PO3382V (1197) Banner
Persol PO3382V (1197)
PO3382V1197
Persol   PO3382V 1197 Transparent Denim Blue
New Icon
Gereed voor verzending in 1-2 weken
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
Glasbreedte
54 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
19 mm
Veerlengte
Veerlengte
145 mm
PO 3382V Modelinformatie
Maten & DetailsM/L
Glasbreedte52/54
Breedte van de neusbrug19/19
Lengte van de pootjes145/145
GeslachtDames en Heren
Type montuurVolle rand
Kleur montuurTransparent Denim Blue
‌PO3382V/1197 Bril
Met dit designerstuk bent u briltechnisch gezien elke dag perfect aangekleed. Met de nieuwe Persol laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2025. Bij de PO3382V kunt u kiezen uit de grootten 52 mm, 54 mm. In geval van twijfel kunt u de bril, als deze niet blijkt te passen, gratis terugsturen.
Deze Correctiebrillen staat zowel bij mannen als bij vrouwen garant voor succes.
‌PO3382V/1197 Bril