SK0384/01A Zonnebril
Deze zonnebril is het perfecte accessoire aan het strand, op de weg, op kantoor of in de stad. Hij heeft slechts één nadeel: er wordt zeker weten jaloers naar u gekeken. De SK0384 is in 2022 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent. De SK0384 is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van
Swarovski collectie van 2021 en 2022 verkrijgbaar.
Deze bril ontleent zijn klassieke karakter aan haar uitgesproken lijnenspel en maken die bril tot een musthave voor
dames. De
Quadraticvorm laat het gezicht door haar rechte zijkanten langer lijken. Het montuur is daarom uitermate geschikt voor een wat ronder gezicht.
Kunststof is een zeer licht en flexibel materiaal. Het heeft een lange levensduur en biedt een hoog draagcomfort. Ook functioneel zit u hier natuurlijk helemaal goed. Met 100%
UV-bescherming voor uw ogen kan de zon zijn gezicht laten zien. Of het nu op straat is of op de piste, voor uw veiligheid bent u vaak afhankelijk van uw zicht af. Door
gepolariseerde glazen van dit model wordt weerkaatsend licht – bijvoorbeeld door water, glas of sneeuw – tegengehouden. Op die manier bent u zeker van het beste zicht.
De nieuwe levering is al onderweg. Uw nieuwe
Swarovski is dan ook snel weer op voorraad. Deze ongelooflijk gunstige prijs is wellicht een troost voor het feit dat u iets langer op uw bestelling moet wachten. Bij ons in de onlineshop vindt u altijd de laagste prijs. Zo gunstig vindt u de SK0384 niet eens in de uitverkoop.