SK2007/1001 Bril
Met dit designerstuk bent u briltechnisch gezien elke dag perfect aangekleed. De SK2007 is in 2024 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent. SK2007 is verkrijgbaar in 52 mm, 54 mm. Met het retourlabel dat we u beschikbaar kunnen stellen, kunt u uw bril altijd kosteloos terugsturen als deze niet past of bevalt. De SK2007 is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van
Swarovski collectie van 2023 en 2024 verkrijgbaar.
Het brilmontuur is speciaal voor
powervrouwen ontworpen. Een aantrekkelijk design en de uitgesprokenheid onderstrepen de klassieke chicheid. Bij een
vol montuur omsluit het montuur de glazen volledig. Wie uit overtuiging een brillendrager is, kiest alleen bij hoge uitzondering voor een ander model.
Gaat het om uw ultieme bril? Denk dan niet langer na. Wij hebben deze voor u op voorraad en kunnen u deze tegen een zeer gunstige prijs leveren. Bij ons in de onlineshop vindt u altijd de laagste prijs. Zo gunstig vindt u de SK2007 niet eens in de uitverkoop.