Polaroid 07886 (003/5X) Banner
Polaroid 07886 (003/5X)
07886003/5X
Polarized
Polaroid   07886 003/5X BLUE MIRROR POLARIZEDMATTE BLACK
Nog 13 07886 op voorraad
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Exclusieve Edel-Optics voordelen
xNog 13 07886 op voorraad
xGratis ver- en retourzendingx30 dagen retourrechtxVoordelige prijzenxAankoop op rekening
xNog 13 07886 op voorraad
Express Icon
Gegarandeerde levering voor of op 15 mei 2026:
bestel binnen 3 uren en 24 minuten en kies UPS-Express aan de kassa.
Glasbreedte
Glasbreedte
66 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
18 mm
Veerlengte
Veerlengte
125 mm
07886 Modelinformatie
Maten & DetailsXS
Glasbreedte66
Breedte van de neusbrug18
Lengte van de pootjes125
GeslachtHeren
Type montuurVolle rand
BrilGepolariseerd
Spiegelend
Kleur montuurMatte Black
Kleur van het glasBlue Mirror Polarized
‌07886/003/5X Zonnebril
Deze zonnebril is het perfecte accessoire aan het strand, op de weg, op kantoor of in de stad. Hij heeft slechts één nadeel: er wordt zeker weten jaloers naar u gekeken. De 07886 is in 2019 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent. Een andere kleur zou eigenlijk beter bij uw favoriete outfit staan? Check ook de andere stijlen van der 07886 in ons assortiment van 2018 en 2019 Polaroid Sports.
‌07886/003/5X Zonnebril