Burberry BE4475U (30029A) Banner
Burberry BE4475U (30029A)
Startpagina   Caret Right Icon   Zonnebrillen   Caret Right Icon   Burberry   Caret Right Icon   BE4475U (30029A)
BE4475U30029A
Polarized
Burberry   BE4475U 30029A Dark Green PolarDark Havana
New Icon
Gereed voor verzending in 4-6 weken
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Glasbreedte
53 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
19 mm
Veerlengte
Veerlengte
145 mm