CARDUC 042/S/003/UC Zonnebril
Met deze zonnebril maakt u uw look helemaal af. Naar het motto ‘SEE AND BE SEEN’ doet u totaal niet onder voor sterren en beroemdheden en maakt u in ieder gezelschap indruk. De CARDUC 042/S is in 2024 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent.
Krasvrij en sterk in materiaal en afwerking: deze
herenbril staat voor edel design en zelfbewustzijn. Zoals bij alle zonnebrillen in onze shop, kunt u ook hier vertrouwen op de gegarandeerde
UV400-bescherming. Gepolariseerde of „
Polarized" glazen, hier standaard gegeven, zijn gewone glazen ruimschoots gepasseerd. Door de speciale techniek worden irriterende lichtreflexen geminimaliseerd. Daardoor ziet u enorm scherp. Of het nu op straat is of op de piste, niet alleen de kleuren zijn intensiever, ze verhogen ook uw veiligheid.
Gaat het om uw ultieme bril? Denk dan niet langer na. Wij hebben deze voor u op voorraad en kunnen u deze tegen een zeer gunstige prijs leveren. Bij ons in de onlineshop vindt u altijd de laagste prijs. Zo gunstig vindt u de CARDUC 042/S niet eens in de uitverkoop.