CARRERA 3001/S/KB7/HA Zonnebril
De CARRERA 3001/S is een fashionstatement waar niet altijd zon voor nodig is. Deze zonnebril geeft u altijd een zonnige uitstraling. Met de nieuwe
Carrera laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2024. De CARRERA 3001/S is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van Carrera collectie van 2023 en 2024 verkrijgbaar.
Deze bril ontleent zijn klassieke karakter aan haar uitgesproken lijnenspel en maken die bril tot een musthave voor
dames. De
Quadraticvorm laat het gezicht door haar rechte zijkanten langer lijken. Het montuur is daarom uitermate geschikt voor een wat ronder gezicht.
Kunststofbrillen, zoals deze, combineren lange levensduur met hoog draagcomfort. De CARRERA 3001/S zit zeer aangenaam op de neus en oren. Ook functioneel zit u hier natuurlijk helemaal goed. Met 100%
UV-bescherming voor uw ogen kan de zon zijn gezicht laten zien.
Gaat het om uw ultieme bril? Denk dan niet langer na. Wij hebben deze voor u op voorraad en kunnen u deze tegen een zeer gunstige prijs leveren. En omdat Edel-Optics een paradijs is voor koopjesjageres, krijgt u ook dit topmodel voor een ongelooflijk gunstige prijs. Wat bij andere onlineshops uitverkoop is, is bij ons eigenlijk gewoon ‘all-day-everyday’ besparen.