Emilio Pucci EP0251 (55V) Banner
Emilio Pucci EP0251 (55V)
Startpagina   Caret Right Icon   Zonnebrillen   Caret Right Icon   Emilio Pucci   Caret Right Icon   EP0251 (55V)
EP025155V
Emilio Pucci   EP0251 55V blauBunt Havanna
New Icon
Gereed voor verzending in 1-2 weken
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Glasbreedte
56 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
16 mm
Veerlengte
Veerlengte
140 mm