Guess GU00284 (59W) Banner
Guess GU00284 (59W)
Startpagina   Caret Right Icon   Zonnebrillen   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00284 (59W)
GU0028459W
Guess   GU00284 59W blau verlaufendMatt Beige
New Icon
Nog 1 GU00284 op voorraad
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Exclusieve Edel-Optics voordelen
xNog 1 GU00284 op voorraad
xGratis ver- en retourzendingx30 dagen retourrechtxVoordelige prijzenxAankoop op rekening
xNog 1 GU00284 op voorraad
Express Icon
Gegarandeerde levering voor of op 15 mei 2026:
bestel binnen 5 uren en 43 minuten en kies UPS-Express aan de kassa.
Glasbreedte
Glasbreedte
58 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
17 mm
Veerlengte
Veerlengte
135 mm