Guess GU00285 (59W) Banner
Guess GU00285 (59W)
Startpagina   Caret Right Icon   Zonnebrillen   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00285 (59W)
GU0028559W
Guess   GU00285 59W blau verlaufendMatt Beige
New Icon
Nog 1 GU00285 op voorraad
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Exclusieve Edel-Optics voordelen
xNog 1 GU00285 op voorraad
xGratis ver- en retourzendingx30 dagen retourrechtxVoordelige prijzenxAankoop op rekening
xNog 1 GU00285 op voorraad
Express Icon
Gegarandeerde levering voor of op 15 mei 2026:
bestel binnen 8 uren en 6 minuten en kies UPS-Express aan de kassa.
Glasbreedte
Glasbreedte
58 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
16 mm
Veerlengte
Veerlengte
135 mm