Guess GU00303 (42V) Banner
Guess GU00303 (42V)
Startpagina   Caret Right Icon   Zonnebrillen   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00303 (42V)
GU0030342V
Guess   GU00303 42V blauGlänzend Dunkel Orange
New Icon
Gereed voor verzending in 1-2 weken
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Glasbreedte
59 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
13 mm
Veerlengte
Veerlengte
140 mm