MP 502173/31 Bril
Met dit designerstuk bent u briltechnisch gezien elke dag perfect aangekleed. Met de nieuwe
Marc O Polo laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2022. De MP 502173 is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van Marc O Polo collectie van 2021 en 2022 verkrijgbaar.
Bij een
vol montuur omsluit het montuur de glazen volledig. Wie uit overtuiging een brillendrager is, kiest alleen bij hoge uitzondering voor een ander model. Het frame uit
metaal is bijzonder licht en daardoor zeer comfortabel om te dragen. Het is robuust en elegant tegelijk.
Gaat het om uw ultieme bril? Denk dan niet langer na. Wij hebben deze voor u op voorraad en kunnen u deze tegen een zeer gunstige prijs leveren. En omdat Edel-Optics een paradijs is voor koopjesjageres, krijgt u ook dit topmodel voor een ongelooflijk gunstige prijs. Wat bij andere onlineshops uitverkoop is, is bij ons eigenlijk gewoon ‘all-day-everyday’ besparen.