Adidas Originals OR0147 (90V) Banner
Adidas Originals OR0147 (90V)
Startpagina   Caret Right Icon   Zonnebrillen   Caret Right Icon   Adidas Originals   Caret Right Icon   OR0147 (90V)
OR014790V
Adidas Originals   OR0147 90V blauGlänzend Blau
New Icon
Gereed voor verzending in 1-2 weken
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Glasbreedte
56 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
14 mm
Veerlengte
Veerlengte
145 mm