Persol PO3334V (24) Banner
Persol PO3334V (24)
PO3334V24
Persol   PO3334V 24 Havana
Gereed voor verzending in 1-2 weken
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
Glasbreedte
51 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
20 mm
Veerlengte
Veerlengte
140 mm
PO 3334V Modelinformatie
Maten & DetailsM
Glasbreedte51
Breedte van de neusbrug20
Lengte van de pootjes140
GeslachtDames en Heren
Type montuurVolle rand
Kleur montuurHavana
‌PO3334V/24 Bril
Met dit designerstuk bent u briltechnisch gezien elke dag perfect aangekleed. Met de nieuwe Persol laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2023. De PO3334V kunt u bij ons in de onlineshop krijgen in de groten 51 mm, 53 mm. Als u uw maat niet precies weet, kunt u de zonnebril thuis proberen. Met onze gratis retourservice kunt u de bril gemakkelijk terugsturen als de maat toch niet goed blijkt. Een andere kleur zou eigenlijk beter bij uw favoriete outfit staan? Check ook de andere stijlen van der PO3334V in ons assortiment van 2022 en 2023 Persol.
‌PO3334V/24 Bril