Web Eyewear WE0328 (41V) Banner
Web Eyewear WE0328 (41V)
Startpagina   Caret Right Icon   Zonnebrillen   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0328 (41V)
WE032841V
Web Eyewear   WE0328 41V blauGlänzend Hell Gelb
New Icon
Gereed voor verzending in 1-2 weken
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Glasbreedte
50 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
19 mm
Veerlengte
Veerlengte
145 mm