Web Eyewear WE0394 (92F) Banner
Web Eyewear WE0394 (92F)
Startpagina   Caret Right Icon   Zonnebrillen   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0394 (92F)
WE039492F
Web Eyewear   WE0394 92F braun verlaufendGlänzend Blau
New Icon
Gereed voor verzending in 1-2 weken
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Glasbreedte
57 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
15 mm
Veerlengte
Veerlengte
145 mm