Web Eyewear WE0398 (92V) Banner
Web Eyewear WE0398 (92V)
Startpagina   Caret Right Icon   Zonnebrillen   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0398 (92V)
WE039892V
Web Eyewear   WE0398 92V blauBlau/Einfarbig
Maat en beschikbaarheid
incl. 21.00% btw.
incl. 21.00% btw.
Glasbreedte
50 mm
Breedte van de neusbrug
Breedte van de neusbrug
22 mm
Veerlengte
Veerlengte
150 mm