HG 1362/S/FWM/4S Zonnebril
Deze zonnebril is het perfecte accessoire aan het strand, op de weg, op kantoor of in de stad. Hij heeft slechts één nadeel: er wordt zeker weten jaloers naar u gekeken. Met de nieuwe
Hugo laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2025. De HG 1362/S is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van Hugo collectie van 2024 en 2025 verkrijgbaar.
Deze bril ontleent zijn klassieke karakter aan haar uitgesproken lijnenspel en maken die bril tot een musthave voor
dames. De belichaming van de
pilotenbril van het merk
Hugo kenmerkt zich door de karakteristieke, grote glazen en het dunne montuur. Niet alleen in de cockpit van een vliegtuig is dit model dus een voltreffer.
Kunststof is een zeer licht en flexibel materiaal. Het heeft een lange levensduur en biedt een hoog draagcomfort. Deze bril biedt uiteraard ook optimale
UV400-bescherming.
De bril is op voorraad. Als u nu bestelt, kunnen wij de bril u direct toesturen. Bij ons in de onlineshop vindt u altijd de laagste prijs. Zo gunstig vindt u de HG 1362/S niet eens in de uitverkoop.